NASZA FILOZOFIA

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją. Wierzymy w piękno zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Każdą osobę traktujemy indywidualnie z poszanowaniem jej przestrzeni osobistej.

Pragniemy, aby przekraczając nasz próg mogli Państwo pozostawić za drzwiami troski dnia codziennego. Dołożymy wszelkich starań, żeby tego dokonać.

Posiadamy wysoko wyspecjalizowany personel a wszystkie używane przez nas produkty są najwyższej jakości oraz organiczne.


Magdalena Lasek

Magdalena Lasek

Właściciel

Kiedyś usłyszałam:

„Harmonia to jedność ciała, umysłu i ducha”
… tą myślą chcę wprowadzić Państwa w świat mojej Alchemii Ciała.
Piękno wewnętrzne jest dla mnie wartością, którą zawsze ceniłam najbardziej. Bywa, że budzi się ono po drodze życia, pełnej zakrętów, trudów, upadków i wzniesień. Doświadczałam życie, podróżowałam, szukałam i obserwowałam a ponieważ jestem ciekawa i wymagająca, marzyłam, by te doświadczenia przenieść i ofiarować innym. Dzisiejsza kobieta jest piękna, kreująca, poszukująca, wymagająca, świadoma i pewna siebie. To dla takich kobiet chciałam stworzyć miejsce. Przestrzeń, w której będę mogła podzielić się pasją i energią; przestrzeń, w której One będą mogły pielęgnować swą kobiecość, relaksować się, odrywać od mnóstwa spraw i obowiązków, czasem bardzo ciążącej codzienności. Dopełniać się, doznawać i poznawać. Miejsce, które nie będzie wyłącznie salonem piękności a zgoła czymś więcej.
Alchemia ciała, stwarzana przeze mnie to spełnienie celu i marzenia. Stwarzana – bo to dopiero początek. Intencją, która mnie od początku wiedzie, to wypełnienie jej dobrą energią, kojącym klimatem, ciekawą ofertą, mam nadzieję, również spektakularną.
Obok mnie pracują i tworzą – na równi ze mną – osoby wyjątkowe i otwarte, pełne pasji, pomysłów, talentów i umiejętności. Chcemy się tym dzielić.
Zapraszamy Cię więc do naszego świata – stwórzmy to miejsce razem i sprawmy, że będziemy się tu czuć KOBIETAMI.
W naszym świecie od zawsze obecni są mężczyźni. Ich również serdecznie zapraszamy by mogli się zrelaksować, lepiej zrozumieć i siebie i nasz świat.

Do zobaczenia
Magdalena Lasek.


Sylwia Bińkowska

Sylwia Bińkowska

Fryzjerka, Stylistka

Stylistka Fryzur, która w tym roku świętuje 20 lecie pracy zawodowej. Doświadczenie zebrane przez lata praktyki sprawiły że odważnie podchodzi do najbardziej skomplikowanych „przypadków”. Stosowana przez nią specjalistyczna technika strzyżenia, która wiele lat temu skradła jej serce i sprawiła że nie ma włosów których nie potrafi ujarzmić to Effilage.

Effilage to inaczej strzyżenie ślizgiem, na sucho, które umożliwia wydobycie z włosów wszystkiego co najlepsze. Sylwię cechuje indywidualne podejście do każdego klienta, wprawne oko oraz ręka są gwarancją stworzenia fryzury o którą Ty nie będziesz już musiała się martwić. Dodatkowo po zastosowaniu cięcia metodą Effilage włosy są bardzo podatne na samoistne układanie się w kształt, który został im nadany przez stylistę.

Sylwia od zawsze specjalizuje się w koloryzacji, dekoloryzacji oraz keratynowym prostowaniu włosów. Jej pasją są fantazyjne, profesjonalne okolicznościowe upięcia.


Karolina Żurek

Karolina Żurek

Medycyna Estetyczna

Lekarz, Stomatolog. Ukończyła Akademię Medyczną na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym w Łodzi. Od wielu lat prowadzi z sukcesem własną praktykę stomatologiczną w Warszawie pod nazwą Art Dental City. Specjalizuje się w somatologii estetycznej oraz chirurgii, implantologii i protetyce.

Od 2012 roku zajmuje się także medycyną estetyczną, wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapii igłowej.

Ukończyła liczne staże i kursy w tym zakresie oraz systematycznie uczestniczy w Kongresach i Sympozjach z zakresu medycyny estetycznej.

Dla naszej Pani doktor najważniejsze jest indywidualne podejście do pacjenta, dokłada wszelkich starań, aby Pacjentowi zapewnić najwyższy komfort i jak najlepsze efekty zabiegowe przy użyciu profesjonalnej jakości preparatów, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Przed ingerencją w tkankę przeprowadzana jest rozmowa z pacjentem, ustalany jest indywidualny oraz realny program osiągnięcia wymarzonego celu


Kaja

Kaja

Masażystka

Wydawać by się mogło, że wszystko zaczęło się od Thetahealing Basic i Advanced Dna, intuicyjnej terapii, pracy z energią i przekonaniami. To jednak był wstęp, szukałam drogi na skróty by móc uwalniać napięcia, zbędny balast, który dźwigamy. Odnalazłam ją w dotyku rekonektywnym.

Dlaczego terapia przez ciało? Nagość sprawia, że stajemy się bezbronni, prawdziwi i szczerzy. W przestrzeni bez słów, ruchu i gestów nie ma umysłu, który często chce ukryć to, co w nas naturalne i piękne. Tu nie ma znaczenia kim jesteś, co i ile masz, co wiesz, gdzie się wspiąłeś, czy wygrałeś czy przegrałeś w życiu. W przestrzeni bez umysłu nie ma też ego. Nie ma emocji. Jest tylko Twoje ciało, które koduje myśli, przekonania, przeżycia, stres, traumy, opowiada o Tobie i Twojej historii. Każda jest inna.

Nie ważne też to, jakie jest Twoje ciało. Jest jakie jest. Jest cisza, spokój i zaufanie. Jest DOTYK, pod wpływem którego otwiera się pole energetyczne, widmo światła odpowiedzialne za funkcjonowanie całego naszego bytu.

W przestrzeni gdzie mieszkają dobre intencje, chęć pomocy i dawania, dotyk uzyskuje swe prawdziwe i pierwotne znaczenie. Ciało przestaje być strukturą składającą się z mięśni i kości a staje się CAŁOŚCIĄ. Masaż zaś przestaje być tylko masażem. Nie ma jednolitego wzorca, kalki ruchów. Za każdym razem jest nowy, wiedziony intuicją. Dedykowany każdemu z osobna, każdemu inaczej… Dalej było to już tylko szukanie formy – wybrałam masaże orientalne i ajurwedyjskie.Alicja Garczyńska-Radosz

Alicja Garczyńska-Radosz

Masażystka

Pracując wiele lat temu w korporacji szukałam różnych form odreagowania stresu i blokad fizycznych w moim ciele. Wtedy to zaczęłam ćwiczyć  tai-chi i jogę. Wtedy też pierwszy raz zetknęłam się z masażem Lomi Lomi Nui. Doświadczenie z masażemi było głębokie i pozytywne.  Jeszcze wiele razy korzystałam z tego masażu jako klientka. Kilka lat później, mając swoje pierwsze dziecko i szukając jednocześnie innego sposobu na pracę zawodową, zdecydowałam się na warsztaty masażu hawajskiego. To było niesamowite przeżycie i wielki  krok, a jednocześnie duże wyzwanie w pokonywaniu własnych ograniczeń i słabości. Masażu Lomi Lomi Nui uczyłam się początkowo u Małgosi Szokalskiej, a później u  Susan Pa’iniu Floyd.


Ksenia Pecuszok

Akupunktura

jest akupunkturzystką i dietetyczką Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM). Z akupunkturą zetkneła się po raz pierwszy, gdy sama dzięki niej została uleczona. Będąc pod wrażeniem skuteczności tej metody poświęciła się bez reszty zgłębianiu wiedzy z zakresu TCM i akupunktury oraz języka chińskiego. Ćwiczy jogę, której jest także instruktorką oraz pasjonuje się filozofią i duchowością wschodu, w tym metodą pracy z energią czerpiącą z wiedzy starożytnych joginów – uzdrawianiem w głębokiej medytacji. Jest autorką licznych artykułów traktujących problem piękna i zabiegów estetycznych.

Wykształcenie z zakresu akupunktury zdobywała w Szkole Medycyny Chińskiej w Krakowie, Szkole Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO w Gdyni oraz Warszawskiej Szkole Akupunktury Klasycznej Medycyny Chińskiej. Ponadto ukończyła wiele kursów z podstaw medycyny chińskiej oraz kursów specjalistycznych. Praktykowała w Szpitalu Czerwonego Krzyża w Erewaniu (Armenia) pod kierunkiem znakomitej akupunkturzystki dr med. Anahit Petrosyan. Nie ustaje w zgłębianiu swej wiedzy zarówno w zakresie medycyny chińskiej jak i konwencjonalnej. 

IDEOLOGIA HOLISTYCZNA

Wyjaśnienie czym jest podejście holistyczne należy zacząć od rozszyfrowania słowa „holistyczny”. Holos z greckiego oznacza „cały”, więc „holistyczny” znaczy tyle co „całościowy” lub „kompleksowy”. Kosmetyka holistyczna jest, więc w swoim założeniu całościowym podejściem do człowieka, czyli zwraca uwagę na jego samopoczucie, styl życia, stan psychiczny, wrażliwość i wiele innych czynników. Na to jak wyglądamy, pielęgnacja i zabiegi wpływają tylko w pewnym stopniu, a cała reszta to jest to, co jemy, jaki styl życia prowadzimy, czy chorujemy, jak się odżywiamy. Zabiegi holistyczne wpływają na wygląd i samopoczucie dlatego w gabinetach holistycznych – zabiegi są dobrane tak, aby działały zarówno na ciało, jak i na ducha, pielęgnowały, ale i głęboko relaksowały.

Rytuał holistyczny

Zabiegi holistyczne to złożone rytuały nastawione na „pieszczenie” zmysłów i dbające o pacjenta w kompleksowy sposób. W wielu salonach pod pojęciem „zabieg holistyczny” kryje się zabieg pielęgnacyjny przy akompaniamencie muzyki i ze świecami. Tymczasem w całej tej filozofii chodzi o coś więcej, również o to, by odkryć, z czym pacjent ma problem, by go edukować. Dlatego pierwszym etapem powinna być rozmowa.

Po rozmowie przechodzimy do wybranego zabiegu. Ważne jest, by odbywał się on w przyjaznej atmosferze i by zająć się klientem w stu procentach. Nawet zwykły masaż wykonany w przyjemnej atmosferze przez osobę, która całkowicie skupia się na zabiegu i pacjencie, jest lepszy niż niezwykły zabieg wykonany w pośpiechu i niezbyt starannie. Ważne są szczegóły, takie jak muzyka, zapach w pomieszczeniu i dyskretne światło.

Po zabiegu nie odsyłamy pacjenta od razu do domu, tylko dajemy mu chwilę, by doszedł do siebie, w tym czasie możemy porozmawiać o wrażeniach z zabiegu, zapytać, czy coś mu przeszkadzało, dobrać pielęgnację domową, która pozwoli utrwalić efekty zabiegu oraz zaprosić na następną wizytę.